Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 9A/714, Kat: 18, YDA Center Çankaya/ANKARA info@mehmetaskar.com +90 530 179 53 10
Estetik Yüz Hekimliği İşlemleri

Estetik Yüz Hekimliği İşlemleri

Yüz bir bütündür. Yenilenmiş pırıl pırıl bir gülümsemeyle birlikte çevre dokularda desteklenirse tedavi tam sonuca ulaşılabilir. Dudaklardaki doku kaybı dermal dolgu maddeleriyle hafifçe desteklenir. Dudak asla yeniden yapılmaz ve amaç dokulardaki kaybı tamamlamaktır. Belirginleşen gülme çizgileri, elmacık kemik ve yanaklarda oluşan çökmeler yine dolgu maddeleriyle doldurulur. Hastaların başka bir yüze ve ifadeye sahip olmaları istenmez. Göz çevresi ve alında oluşan mimik çizgilerin belirginleşmemesi için Botox uygulaması yapılabilir. Kesinlikle yüz ifadesinin değişmesi istenmez. Bununla birlikte gummy smile dediğimiz gülerken diş etlerinin cok fazla görünmesini yine dermal dolgu materyalleri ve botoxla daha estetik hale getirilir. Estetik bütünün uyumudur.

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.