Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 9A/714, Kat: 18, YDA Center Çankaya/ANKARA info@mehmetaskar.com +90 530 179 53 10

Pembe Estetik İşlemleri

Rejeneratif işlemler: Periodontal hastalık nedeniyle yıkıma uğramış destek dokuların vücudun kendi anabolik mekanizmaları uyarılıp yeniden yapım işleminin başlaması amacıyla uygulanmaktadır. Hastalıktan etkilenen dokular uzaklaştırılıp kollajen membran, doku uyarıcı proteinler ya da kemik grefti kullanılıp yeni destek yapıların oluşturulması sağlanır.

Gingivektomi işlemi: Bu yöntem diş eti büyümesi varlığında ve derin diş eti ceplerinin oluştuğu bölgelerde fazlalık olan diş etinin çıkarılması işlemidir. Ardından diş eti konturları gerektiği şekilde düzeltilerek diş eti fizyolojik olarak bir forma sokulmakta ve sağlıklı görünüm sağlanmaktadır.

Gingivoplasti: Bu operasyonla fazla oranda görünen diş eti ya da asimetrik olan diş eti seviyesi düzeltilmektedir. Hastalara lokal anestezi uygulandığından, acı hissetmeden gerekli düzeltmeler yapılmaktadır.

Kron boyu uzatma: Güldüğünüzde diş etleriniz normalden fazla görünüyorsa ve diş boylarınız kısa ise Lazer cihazı kullanılarak veya Elektro Cerrahi ile yapılan işlem fazla görünen dişetleriniz tedavi edilebilir.

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.