Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 9A/714, Kat: 18, YDA Center Çankaya/ANKARA info@mehmetaskar.com +90 530 179 53 10

Yönlendirilmis (guided) Flepsiz ve dikişsiz implant tedavisi

Dişetinde herhangi bir kesi yapılmadan ve dikiş atılmadan implant yapılmasına flepsiz implant cerrahisi denilir. Bu işlemde yumuşak dokularda hiç zarar oluşmadan cerrahi işlem gerçekleştirildiği için iyileşme daha hızlı ve daha konforlu olmaktadır. Öncelikle hastadan 3 boyutlu görüntüler alınır ve hekiminiz bilgisayarda sanal ortamda impantlarınızın açılarını, boylarını ve konumlarını ayarlar. İmplantların üzerine gelecek dişleri de sanal ortamda planlar. Bu planlamanın avantajı üzerine gelecek diş ile implantın açısı ve konumu daha önceden planlandığı için, ortaya çıkan tasarımın hem estetik hem de fonksiyonel olmasıdır. Her vaka bu teknik için uygun olmayabilir. Bu konudaki kararı hekiminiz ilk muayenenizin sonunda verecektir.

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.