Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 9A/714, Kat: 18, YDA Center Çankaya/ANKARA info@mehmetaskar.com +90 530 179 53 10

All On Four (All On X)

Bu teknik farklı sebeplerle tüm diş dişlerini kaybeden, tam dişsizlik görülen hastalarımız için uygulanır. Tomografi ile yapılan değerlendirmede; kemik miktarının yeterli, kalitesinin iyi olduğu tespit edilen bölgelere uygulanan az sayıda implantla hastaya yeni bir gülüş armağan edilmiş olur. Sinüs tabanı yükseltilmesi, kemik greftleme gibi ekstra cerrahiler içermediği için işlem sırasında hasta için konforlu bir yöntemdir. Bulantı refleksi sebebiyle hareketli protez kullanamayan, sosyal statüleri gereği hareketli protez kullanmak istemeyen; ancak tam seramik implant üstü protezler için kemik yapısı uygun olmayan hastalarımız için sıklıkla tercih ettiğimiz bir seçenektir. Pembe estetiğin de sağlanması ile tedavi bitiminde hastamızın gülüş tasarımı tamamlanmış olur.  

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.