Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, No: 9A/714, Kat: 18, YDA Center Çankaya/ANKARA info@mehmetaskar.com +90 530 179 53 10

Akıllı Gülüş Tasarımı

Akıllı gülüş tasarımı, gülüş tasarımı algoritmasına kurallarının uygun olarak yapay zeka da kullanılmasından dolayı son yıllarda tercih sebebidir.

Dijital gülümseme tasarımı, hastanın yüz, ağız ve diş yapısının en son videografi ve dijital teknoloji aracılığıyla dikkatli şekilde analiz edilmesini sağlayan tedavi planlama protokolüdür. Günümüzde, Hollywood Gülümsemesi olarak da bilinen dijital gülümseme tasarımı, yüz, ağız ve diş yapısını bir bütün olarak değerlendirir. Eksiklikler tespit edilir ve ideal gülümsemeyi sağlayacak etkenler göz önünde bulundurulur.

Hollywood Gülümsemesi, genel olarak starların, sanatçıların kendi profillerine uygun olarak yaptırdıkları, etkileyici ve dikkat çekici bir gülümseme şeklidir. Gülümseme tasarımı işleminde öncelikle panoramik diş filmi ve çene tomografisi çekilir. Röntgenden elde edilen bilgiler ve ağız içi muayenesi sonucunda, istekler ve  şikayetler doğrultusunda bir tasarım süreci başlar.

Alınan ölçüler sonucunda tek tek hazırlanan dişler kişinin ağız içine yerleştirilerek ve hastanın sahip olmak istediği dişlerini görme şansı olur. Kişi model dişlerinin üzerinde istediği değişiklikleri de diş hekimi ile prova esnasında belirleyebilir.

        Akıllı gülüş tasarımı (Smart Smile Design); dişlerin rengine ve kişinin yüz hatlarına göre yapılır. Bilgisayar destekli ağız içi tarayıcılar yardımı ile alınan ölçüler sonucunda kişiye özel gülüş tasarımı oluşturulur.

        Akıllı gülüş tasarımı uygulamasında hemen ölçüler alınıp, planlama ve tasarım  yapılıp yeni üretilen dişleriniz aynı gün içerisinde yapıştırılır.

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.